Kassai Almanach 1897. Főszerk.: Kovács Zsigmond. Kassa, 1897, Kassai Hírlapírók és Írók Otthona, (Ries Lajos-ny.), 160+6 p. Naptárral, hirdetésekkel, érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány foltos lappal.
Alfonso Manaresi: Corso di Storia. Volume Primo. Per l'Istituto Tecnico Superiore. Milano,én.,Casa Editrice Luigi Trevisini. Színes, egészoldalas térképekkel illusztrált. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, ceruzás bejegyzésekkel és aláhúzásokkal.
Teleki Pál gróf, dr.: Amerika gazdasági földrajza, különös tekintettel az Északamerikai Egyesült Államokra. Közgazdasági és közlekedési földrajzi jegyzetek I. köt. Bp., 1922, Centrum (Stephaneaum-ny.), VIII+220 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes, koszos borítóval, néhány kissé sérült lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel, bélyegzőkkel.
Charles Lemire: Cochinchine Francaise et Royaume de Cambodge, Royaume d'Annam et Tonkin. Paris, 1884, Challamel Ainé, 2+414+2+28+2 p.+VIII t. + 1 (kihajtható térkép) t. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, szétvált kötéssel, foltos lapokkal, a borító elején szamárfüllel, a térképen szakadással.
Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. Bp., 1984, Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése-Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1851-es reprint kiadása! Kiadói műbőr kötés, régi intézményi bélyegzésekkel, jó állapotban.
Magyarország Megyei Kézikönyvei 6.: Fejér megye kézikönyve. [Hatvan], 1997, Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
Magyarország Megyei Kézikönyvei 11.: Komárom-Esztergom megye kézikönyve. 1997, Alfadat - Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.