Books: Travelling, Local History

Number of items: 290

Kassai Almanach 1897. Főszerk.: Kovács Zsigmond. Kassa, 1897, Kassai Hírlapírók és Írók Otthona, (Ries Lajos-ny.), 160+6 p. Naptárral, hirdetésekkel, érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány foltos lappal.
19217.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kincses Előd: Marosvásárhely fekete márciusa. DEDIKÁLT! Bp., 1990, Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19218.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Alfonso Manaresi: Corso di Storia. Volume Primo. Per l'Istituto Tecnico Superiore. Milano,én.,Casa Editrice Luigi Trevisini. Színes, egészoldalas térképekkel illusztrált. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, ceruzás bejegyzésekkel és aláhúzásokkal.
19219.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Teleki Pál gróf, dr.: Amerika gazdasági földrajza, különös tekintettel az Északamerikai Egyesült Államokra. Közgazdasági és közlekedési földrajzi jegyzetek I. köt. Bp., 1922, Centrum (Stephaneaum-ny.), VIII+220 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes, koszos borítóval, néhány kissé sérült lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel, bélyegzőkkel.
19220.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Varju Jenő: Miskolc thj. város kis monográfiája. Miskolc, 1947, Steiner Testvérek ,,Kultúra"-ny., 64 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval. (Ritka!)
19221.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Cseri Dávid: Szórakozás és mindennapok az 1930-40-es évek Szigetközében. DEDIKÁLT! hn., 2013., Szerzői. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19222.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Amundsen-Ellsworth: Az északi sark meghódítása. Bp., 1926, Pantheon. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19223.

Available for bidding
2 200 HUF
5,70
6,29
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Charles Lemire: Cochinchine Francaise et Royaume de Cambodge, Royaume d'Annam et Tonkin. Paris, 1884, Challamel Ainé, 2+414+2+28+2 p.+VIII t. + 1 (kihajtható térkép) t. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, szétvált kötéssel, foltos lapokkal, a borító elején szamárfüllel, a térképen szakadással.
19224.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. Bp., 1984, Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése-Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1851-es reprint kiadása! Kiadói műbőr kötés, régi intézményi bélyegzésekkel, jó állapotban.
19225.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Magyarország Megyei Kézikönyvei 6.: Fejér megye kézikönyve. [Hatvan], 1997, Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
19226.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Magyarország Megyei Kézikönyvei 11.: Komárom-Esztergom megye kézikönyve. 1997, Alfadat - Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel.
19227.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Niedzialkowska, Zofia: Ostroleka. Warsawa, 1979. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
19228.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF