Stazioni idrominerali d'Italia. Roma, én. (cca 1920-as évek vége),ENIT. Egészoldalas színes illusztrációkkal. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással, néhány lapon kis felületi sérüléssel.
Kerék Mihály: A magyar föld. Magyar Társadalomtudományi Könyvtár 2. Bp.,én,Magyar Élet. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, a könyvtest nagyrészt elvált a borítótól.
Budina Sámuel históriája magyarul és latinul Szigetvár 1566. évi ostromáról. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Molnár Imre. Szigetvári Baráti Kör kiadványa 6. sz. + Szelaniki Musztafa leírása Szigetvár ostromáról. Szigetvári Baráti Kör kiadványa 7. sz. Ford. és jegyzetekkel kísérte: Thury József. Molnár Imre, a Várbaráti Kör elnöke bevezetőjével. Szigetvár, 1978-1979.,Szigetvári Baráti Kör. Kiadói pa...
Novotny Gyula: Az avasi templom. (Avas, 1982), Avasi Református Egyház. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé hullámos.
Wünscher Frigyes: Csonka-Magyarország sajtója. I. rész: Budapest. Gyűjtötte és összeáll.: - - . A Sajtó Könyvtára 3. sz. Bp., 1927, Csáthy Ferenc (MTI-ny.), 110 p. Papírkötésben, kissé sérült borítóval, régi intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.
Pest szabad királyi város címeres kiváltságlevele. 1703. Szerk. és az ismertetőt írta: Dr. Csáky Imre. Bp., 1999., HÍD Marketing és Térképészeti KFt. - Budapest Főváros Levéltára, 48 p. Facsimle kiadás. Kiadói bársony-kötés.