Books: Travelling, Local History Number of items: 290
3246525
19277
479
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957, Bibliotheca. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadó fél vászon-kötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3264483
19278
479
Other collectibles
Magyarország Megyei Kézikönyvei 4.: Borsod-Abaúj-Zemplén megye kézikönyve. II. köt. [Hatvan], 1998, Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3264467
19279
479
Other collectibles
Magyarország Megyei Kézikönyvei 1.: Baranya megye kézikönyve. II. köt. 1998, Bo&Bo Bt. - Ceba Kiadó - Gruppa Bt. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3264458
19280
479
Other collectibles
Magyarország Megyei Kézikönyvei 18.: Veszprém megye kézikönyve. II. köt. 1998, Alfadat - Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, a lapélekre tollal a megye nevét írták, régi intézményi bélyegzésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3224106
19281
479
Other collectibles
Vida, Mária: Heilbäder in Ungarn in alten Zeiten und heute. Mit Farbaufnahmen von Károly Szelényi. Bp., 1993., Semmelweis Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2922937
19282
479
Other collectibles
Orbán Balázs: Torda város és környéke. Hasonmás kiadás kísérő tanulmánnyal. Bp., 1984, Helikon. Csátári Dániel: Orbán Balázs eszméi kísérőtanulmánnyal, benne térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2919793
19283
479
Other collectibles
Radó Richárd: Pest-budai emlékek a XIX. századból. Bp., 1941., Rózsavölgyi. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3241534
19284
479
Other collectibles
Csorba-Marosi-Firon: Vártúrák kalauza III. Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1983, Sport. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3271868
19285
479
Other collectibles
Kóka helytörténete. Szerk.: Krámer Iván. Kóka, 2000., Kóka Község Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Az egyik fotós, Tóth István által DEDIKÁLT példány. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3272363
19286
479
Other collectibles
Nyomdatörténeti és nyomdászéletmód-kutatási tanulmányok. Debrecen város 625., a debreceni nyomdászat 425. évfordulóára. Debrecen, 1986. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3271509
19287
479
Other collectibles
A Váci piarista Diák Szövetség évkönyve. 1936. 306p. Kissé sérült papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3265317
19288
479
Other collectibles
Czeglédy Ilona: A diósgyőri vár. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035