Books: Travelling, Local History Number of items: 290
3208932
19085
479
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Petneki Áron: Krakkó. Magyarok nyomában külföldön. Bp., 2009., Enciklopédia Kiadó. Fekete-fehér illusztrált. Kiadói papírkötés. Új állapotban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3209163
19086
479
Other collectibles
Gyarmati György A parlament korlátjánál- Negyedszázad a váci Duna-parton Vác, 2003. Cent Könyvek, Kiadói kartonált papírkötésben. 293p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3212928
19087
479
Other collectibles
Mednyánszky Alajos: Festői utazás a Vág folyón, Magyarországon (1825). Ford.: Soltész Gáspár. Bp., 1981, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3212830
19088
479
Other collectibles
1998 Budapesti Negyed VI. évf. 4. sz. Hanák Péter - A város polgára. Szerk.: Pető Andrea. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3213811
19089
479
Other collectibles
Oláh László: Kelet, az ezerarcú óriás. Toronto, 1986., Stephen Vörösváry Weller Publishing. Emigráns kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3213836
19090
479
Other collectibles
Roger Few: Vadregényes tájakon. Földünk még létező vadonjai. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3213269
19091
479
Other collectibles
Kapalyag Imre (szerk.): A Budapesti Nemzetközi Vásárok története Bp., 1996, Hungexpo. Kiadói kartonált papírkötésben, újszerű állapotban, zsugorfóliában. Megjelent 1200 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3213079
19092
479
Other collectibles
Antall Péter: Egyiptom - változó fényben. Pécs, Alexandra. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3212955
19093
479
Other collectibles
Vártúrák kalauza. Észak-magyarországi, alföldi várak és vártúra-útvonalak + Dunántúli várak és vártúra-útvonalak. Bp., 1975, 1976, Sport. Kiadói kartonált kötés, egyik gerince sérült. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3187065
19094
479
500
Other collectibles
Nógrádi képcsarnok. Nógrádi Irodalmi Ritkaságok 3. Salgótarján, 1984., Nógrádi Sándor Múzeum Baráti Köre, 62 p. Kiadói papírkötés. Számozott (695./1000) példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3190469
19095
479
Other collectibles
cca 1940 Székesfehérvár utazási prospektus fekete-fehér fotókkal, olasz nyelven. A fényképek Tóth Károly székesfehérvári műtermében készültek. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3189360
19096
479
Other collectibles
Das Römische Budapest. Neue Ausgrabungen und Funde in Aquincum. Kiállítási katalógus. Lengerich, 1986, Kleins Druck- und Verlangsanstalt. Fordította: Thimár János, Alice Sz. Burger. Német nyelven. Papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035