Books: Travelling, Local History

Number of items: 290

19097.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 HUF
1,30
1,43
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
19098.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Plüschow: Günther: Vitorláson a csodák országába. Bp., Dante. A világ körül útirajzok - utazók. Kiadói egészvászon kötésben
19099.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Gazdag László: Régi vízfolyások és elhagyott folyómedrek Orosháza környékén. Különlenyomat az orosházi Szántó Kovács Múzeum évkönyvéből. Orosháza, 1960, Szántó Kovács Múzeum, 257-306 p.+2 (térképek) t. Kiadói papírkötés.
19100.

Available for bidding
400 HUF
1,04
1,14
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
Békéscsaba városképi és műemléki vizsgálata. Bp., 1951, Múzeumok és Műemlékek Országos Központja, 6+5+1+2+9+1+6+7+1+6+4 p. Papírkötésben, két lap szélén szakadásokkal, sérült gerinccel.
19101.

Available for bidding
400 HUF
1,04
1,14
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
A Borsod - Miskolczi Közművelődési és Muzeum Egyesület 1901., 1905-1906. évkönyve. Szerk.: Dr. Szentpáli István, Balogh Bertalan. Miskolc, Forster, Klein és Ludvig - Szelényi és Társa, 94 p.; 1+167 p. Kiadói papírkötések, az első kötet sérült gerinccel, a második kötet foltos, sérült borítóval, sérült, javított gerinccel és sérült kötéssel, foltos címlappal.
19102.

Available for bidding
400 HUF
1,04
1,14
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
19103.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Sztrémi Zsuzsanna szerk.: Hollókő. A világörökség. h.n., 2002, Hollókőért Közalapítvány, kartonált papírkötés, többnyelvű bevezetővel. Hollókő tárgyi kultúrájával és mindennapjaival kapcsolatos színes fotókat tartalmazó kiadvány.
19104.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Venedig und seine Umgebung. Praktischer Führer für den Fremden. Mailand-Venedig, é.n. (cca 1920), A. Scrocchi, XVI+204 p.+ 1 (Velence kihajtható térképe) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé hiányos gerinccel.
19105.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Horváth Lajos - Dr. Kovacsics József: Magyarország történeti statisztikai helységnévtára. 15. Pest megye. Bp., 2000. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19106.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mészáros László: Erdély természeti kincsei. Bp., 1996, Officina '96. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
19107.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Séta bölcsőhelyem körül. Szerk.: Kovács László. Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadás. Kolozsvár,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh, 198+18 p. Az oldalszámozáson belül gazdag, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kemény János, Tamási Áron, Karácsony Benő, Wass Albert, Kós Károly, Reményik Sándor és mások írásaival. Kiadói egészvászon-kötésben. +   Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Az Erdélyi Szépmives Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Illusztrált. Kolozsvár,én. , Erdélyi Szépmives Céh. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.
19108.

Séta bölcsőhelyem körül. Szerk.: Kovács László. Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadás. Kolozsvár,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh, 198+18 p. Az oldalszámozáson belül gazdag, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kemény János, Tamási Áron, Karácsony Benő, Wass Albert, Kós Károly, Reményik Sándor és mások írásaival. Kiadói egészvászon-kötésben. + Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. A...

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF