Number of items: 781

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 33x18 cm
10032.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
56,99
62,86
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
10033.

Available for bidding
120 000 HUF
310,88
342,86
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
10034.

Available for bidding
120 000 HUF
310,88
342,86
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Virág és gyümölcs. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm.
10035.

Available for bidding
95 000 HUF
246,11
271,43
Minimum bid:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
Kántor Andor (1901-1990): Csendélet ikonnal, 1963. Olaj, vászon, jjl: Kántor Andor 63. 70x90 cm. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben.
10036.

Available for bidding
95 000 HUF
246,11
271,43
Minimum bid:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
Milada Špálová, cseh festő (1884-1963): Havas utca (Felvidék v. Kárpáalja?) 1920-40 körül. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán korabeli prágai címkével és bélyergzővel. Fakeretben. 46x54 cm/ Milada Špálová, Czech painter (1884-1963): Snowy street (Czechoslovakia/Carpathians?). Oli on cardboard, signed lower right. With label and stamp from Prague, around 1920-40. Framed. 46x54 cm
10037.

Available for bidding
50 000 HUF
129,53
142,86
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
10038.

Available for bidding
85 000 HUF
220,21
242,86
Minimum bid:
85 000 HUF
85 000 100 000 110 000
10039.

Available for bidding
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
10040.

Available for bidding
13 000 HUF
33,68
37,14
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
10041.

Available for bidding
75 000 HUF
194,30
214,29
Minimum bid:
75 000 HUF
75 000 90 000 100 000
Grafikák a kohó- és gépipar munkájáról, 19 rézkarc, papír, jelzettek, közte Gyémánt László, Pásztor Gábor, Würtz Ádám, Gacs Gábor, Czinke Ferenc, Feledy Gyula és mások, kopott haránt-alakú egészvászon mappában: 19,5x29,5 cm, mappa: 30x43 cm.
10042.

Available for bidding
10 000 HUF
25,91
28,57
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Új magyar népművészet, 2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, sorszámozott 3/3, lapméret: 44x32 cm. Kis beszakadással és gyűrődéssel a szélén
10043.

Available for bidding
44 000 HUF
113,99
125,71
Minimum bid:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF