Number of items: 781

10044.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
129,53
142,86
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Kakusz Dalma (1914-1991): Lány, újsággal. Olaj, vászon. Jelzett, keretben. 110x80 cm Szennyezett a vászon. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10045.

Available for bidding
40 000 HUF
103,63
114,29
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Péczely Antal (1891-1944): A gyűjtő. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40x50 cm
10046.

Available for bidding
50 000 HUF
129,53
142,86
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
10047.

Available for bidding
60 000 HUF
155,44
171,43
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
10048.

Available for bidding
36 000 HUF
93,26
102,86
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
10049.

Available for bidding
90 000 HUF
233,16
257,14
Minimum bid:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
10050.

Available for bidding
90 000 HUF
233,16
257,14
Minimum bid:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
10051.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Expresszív táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15x18 cm
10052.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Aczél Ilona (1929-2000): Csendélet. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 20x30,5 cm.
10053.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Aczél Ilona (1929-2000): Organikus formák. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x27 cm.
10054.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Aczél Ilona (1929-2000): Női alak. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 35x25 cm.
10055.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF