Number of items: 778

Zubor Rezső (?-?): Madonna. Olaj,vászon, Jelzett. Sérült fakeretben. 50x39 cm
10728.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
23,32
25,71
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Zórád Géza (1896-1959): Pipázó. Olaj, falemez. Jelzett 24x17 cm
10729.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
10730.

Available for bidding
14 000 HUF
36,27
40,00
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
10731.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
10732.

Available for bidding
11 000 HUF
28,50
31,43
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Vágfalvi Ottó (1925-2015): Veszprémi vár. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 35×50 cm
10733.

Available for bidding
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
10734.

Available for bidding
120 000 HUF
310,88
342,86
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
10735.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10736.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vágfalvi Ottó (1925-2015): "Hajnal" (Balaton). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával. Dekoratív fakeretben, 38,5×60 cm
10737.

Available for bidding
38 000 HUF
98,45
108,57
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1/3 számozással, 19,5×15 cm
10738.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Vetró Szilárd (-): Óbudai részlet, 1964. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 18×21,5 cm
10739.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF