Jewellery and precious metal items

Number of items: 203

14 k arany (Au) karlánc, jelzett, kiszedhető gravírozással 20,43 g
22000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
340 000 HUF
880,83
971,43
Minimum bid:
340 000 HUF
340 000 400 000 460 000
14K arany (Au) Le Monde női karóra 19 db brillel ékítve. 14K arany láncszövésű szíjjal. Jelzett, br 18,1 g
22001.

Available for bidding
300 000 HUF
777,20
857,14
Minimum bid:
300 000 HUF
300 000 360 000 420 000
22002.

Available for bidding
260 000 HUF
673,58
742,86
Minimum bid:
260 000 HUF
260 000 300 000 360 000
Vadász padlóváza Plasztikus vadakat, vadászkörtőt, kosfejet és női mellszobort ábrázoló klasszicista díszítéssel. Ezüst (Ag) XIX. sz. vége. SB mesterjeggyel. Jelzett m: 42 cm , 1236 g
22003.

Available for bidding
260 000 HUF
673,58
742,86
Minimum bid:
280 000 HUF
280 000 320 000 380 000
Ezüst (Ag) boros kanna, jelzett, m: 20 cm, nettó: 450 g
22004.

Available for bidding
160 000 HUF
414,51
457,14
Minimum bid:
160 000 HUF
160 000 190 000 220 000
22005.

Available for bidding
150 000 HUF
388,60
428,57
Minimum bid:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
22006.

Available for bidding
150 000 HUF
388,60
428,57
Minimum bid:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
18K arany (Au) medál. Zanetta, olasz városképes. Jelzett, mesterjegyes. d: 3 cm, 6,86 g
22007.

Available for bidding
150 000 HUF
388,60
428,57
Minimum bid:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
22008.

Available for bidding
130 000 HUF
336,79
371,43
Minimum bid:
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
Kagyló mintás talpas kínáló tál. Ezüst (Ag) jelzett magyar fémjel 1937-1967 közötti. 470 g 25x27 cm
22009.

Available for bidding
90 000 HUF
233,16
257,14
Minimum bid:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
Jugendstil ezüst (Ag) kalamáris, üveg tégellyel, jelzett, nettó 270g, 20x15 cm
22010.

Available for bidding
85 000 HUF
220,21
242,86
Minimum bid:
85 000 HUF
85 000 100 000 110 000
Arany ékszer szett borostyánnal ékítve. Jelzett. 14K (Au) gyűrű br 5,25 g, m:54 és 14K szerelékes fülbevaló,, A nyaklánc és a medál szereléke 9K, + egy karkötő
22011.

Available for bidding
70 000 HUF
181,35
200,00
Minimum bid:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF