Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 150

34042.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
34043.

Available for bidding
24 000 HUF
62,18
68,57
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
1991. "Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt, polgári tagozat" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, szalagsávval, adományozói okirattal Petőcz Lajos (1919-2009) festőművész, képzőművész részére T:UNC Hungary 1991. "Silver Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade" silver plated bronze decoration with ribbon, in slightly damaged original case with miniature ribbon, and with donation document for Lajos Petőcz (1919-2009) painter, visual artist C:UNC NMK 745.
34044.

1991. "Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt, polgári tagozat" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, szalagsávval, adományozói okirattal Petőcz Lajos (1919-2009) festőművész, képzőművész részére T:UNC Hungary 1991. "Silver Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade" silver plated bronze decoration with ribbon, in slightly damaged original case with miniature rib...

Available for bidding
12 000 HUF
31,09
34,29
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
1992. "Szent György Érdemjel" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűr szalagsávval T:UNC,AU Hungary 2001. "St. George Badge of Honour" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon, with miniature badge  NMK 778.
34045.

Available for bidding
26 000 HUF
67,36
74,29
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
34046.

Available for bidding
46 000 HUF
119,17
131,43
Minimum bid:
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
2001. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:UNC,AU Hungary 2001. "Medal for Public Service, Golden Grade" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon, with miniature badge C:UNC,AU NMK.: 774.
34047.

Available for bidding
26 000 HUF
67,36
74,29
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
2001. "A Köz Szolgálatáért Érdemjel bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC,AU Hungary 2001. "Medal for Public Service, Bronze Grade" enamelled bronze decoration with ribbon C:UNC,AU NMK.: 776.
34048.

Available for bidding
26 000 HUF
67,36
74,29
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
2001. "Szemere Bertalan Érdemjel" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC,AU Hungary 2001. "Bertalan Szemere Badge of Honour" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon C:UNC,AU
34049.

Available for bidding
26 000 HUF
67,36
74,29
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
2006. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - 1956-2006" aranyozott, műgyantás rátétes kitüntetés mellszalagon T:AU Márton 38/1
34050.

2006. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - 1956-2006" aranyozott, műgyantás rátétes kitüntetés mellszalagon T:AU
Márton 38/1

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2006. "Újpestért Díj" kétoldalas bronz emlékplakett, névre szóló gravírozással (97mm) díszdobozban, adományozói okirattal Petőcz Lajos (1919-2009) képzőművész részére, illetve jelzett Au emlékgyűrű "Újpestért-díj - 2006. 09. 02." gravírozással (5,14g/0.585/63-as méret) dísztokban T:AU Hungary 2006. "For Újpest Award" bronze medallion in original case, with donation document for Lajos Petőcz (1919-2009) painter, visual artist, and Au commemorative ring marked with "For Újpest Award - 2006. 09. 02." engraving (5,14g/0.585/size 63) in decorative case C:UNC
34051.

2006. "Újpestért Díj" kétoldalas bronz emlékplakett, névre szóló gravírozással (97mm) díszdobozban, adományozói okirattal Petőcz Lajos (1919-2009) képzőművész részére, illetve jelzett Au emlékgyűrű "Újpestért-díj - 2006. 09. 02." gravírozással (5,14g/0.585/63-as méret) dísztokban T:AU

Available for bidding
140 000 HUF
362,69
400,00
Minimum bid:
140 000 HUF
140 000 160 000 190 000
2009. "1969-2009 MÉE" ezüstözött kitűző (20mm) T:AU
34052.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
34053.

Available for bidding
10 000 HUF
25,91
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF