Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Az érdem jeléül" kétoldalas bronz érdemérem (65mm) T:F patina Hungary 1885. "Hungarian General Exhibition in Budapest 1885 / Recognition of Contribution" two-sided bronze commemorative medallion. Szign.:Stephan Schwartz (65mm) C:F patina
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" bronz, Ag és piedfort Ag emlékérem sor (35,25g, 71,10g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (PP) patina Adamo SU2
Wenzel Seidan (1817-1870) 1868. "Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:AU,XF kis ph. / Hungary 1868. "Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum" double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (45mm) C:AU,XF small edge error
Solymári Valkó László (1909-1984) 1975. "Verne Gyula / VÉGA Magyar Sci-Fi Egyesület - Arany Meteor-díj" 1987-ben, a Galaktika Klub részére adományozott bronz emlékérem eredeti tokban (76mm) T:XF
Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond 1884-1984" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,03g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag és bronz emlékérem pár (41,61g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo ZE3
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag emlékérem kapszulában (41,65g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo ZE3
Szabolcs Péter (1942-) 1998. "MÉE XXVIII. Vándorgyűlés 1998. VII. 18-19. Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc a Himnusz költője - "Isten áldd meg a magyart" - 1823-1998" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (33,04g/0.925/42,5mm) T:UNC, AU (az Ag PP, sérült kapszulában) Adamo ZE9
Szabolcs Péter (1942-) 1998. "MÉE XXVIII. Vándorgyűlése Zalaegerszeg / Kölcsey Ferenc" Ag és bronz emlékérem pár (33,78g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Szabolcs Péter (1942-) 1999. "MÉE 29. Vándorgyűlése Nagykanizsa 1999 július 17-18. / Az 1860-61-ben átadott Budapest-Trieszt vasútvonal két nagy állomása" kétoldalas bronz + Ag emlékérem pár (2xklf) (34,05g/0.925/42,5mm) T:AU (az Ag eredetileg PP, kapszulában) Adamo NK4