Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 406
3073770
31819
479
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1995. "Sándornak a hetvenesnek - Péter, a hatvanas" egyoldalas fém emlékérem (77mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3245983
31820
479
Numismatics
1996. "Magyar Reformátusok III. Világtalálkozója / Partium, Erdély" jelzetlen Ag emlékérem tanúsítvánnyal (36,60g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3271729
31821
479
Numismatics
1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére 896-1996 / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére " kétoldalas Ag emlékérem díszlapon (5,37g/0.835/27mm) T:PP, a karton picit sérült {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3271717
31822
479
Numismatics
1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére " aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (221). Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye szerepel. T:AU (eredetileg PP) Hungary 1996. "In Memory of the Ancestral History and the Conquest of Hungary " gold-plated tombac commemorative medals (8xdiff) in a decorative... {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3269923
31823
479
Numismatics
1997. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / XI. Temafila Kecskemét " (2x) aranyozott bronz emlékérem kapszulában, műanyag dísztokban (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) az egyik kapszula sérült {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3203816
31824
479
Numismatics
1997. "Vegeta / Vegeta nyereményakció 19997" aranyozott fém emlékérem (36mm) T:XF (PP) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3270837
31825
479
22000
Numismatics
1998. "Elisabeth 1837-1898 " jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti tokban, "Münz Prägstatt Gmbh. München" gyártói jelzéssel. Erzsébet királyné, Sisi halálának 100. évfordulója alkalmából (15g/0.999/42,5mm) T:PP {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3211679
31826
479
Numismatics
2000. "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Szent László a magyar állam megszilárdítója" aranyozott Cu emlékérem tokban (42,5mm) T:AU (PP) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3204745
31827
479
Numismatics
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3189021
31828
479
Numismatics
2001. "10 éves az Opel Magyarországon" bronz emlékérem (53mm) T:UNC,AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3270597
31829
479
Numismatics
2002. "Zrínyi Miklós 1952-2002" egyoldalas kerámia emlékérem (100mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3245402
31830
479
Numismatics
2003. "IV. Nemzetközi Konferencia / Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kar" öntött bronz emlékérem (82mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035