Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 406

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,92g/0.800/42,5mm) T:AU patina Adamo BP8
31530.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
25,91
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen" kétoldalas Ag emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo DE1
31531.

Available for bidding
12 000 HUF
31,09
34,29
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen" kétoldalas Ag emlékérem (22,67g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo DE1
31532.

Available for bidding
10 000 HUF
25,91
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
31533.

Available for bidding
7 000 HUF
18,13
20,00
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag és bronz emlékérem pár (34,81g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU
31534.

Available for bidding
7 000 HUF
18,13
20,00
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
31535.

Available for bidding
10 000 HUF
25,91
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31536.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. "Kémeri Mikó család" bronz emlékérem peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel. "KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936". Csak 25db készült! (59mm) T:AU / Hungary 1935. "Kémeri Mikó Family" Br commemorative medallion with "LUDVIG" makers mark on the edge. Only 25pcs! Sign.: Tibor Debreczeny (59mm) C:AU TP 664.
31537.

Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. "Kémeri Mikó család" bronz emlékérem peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel. "KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936". Csak 25db készült! (59mm) T:AU / Hungary 1935. "Kémeri Mikó Family" Br commemorative medallion with "LUDVIG" makers mark on the ed...

Available for bidding
16 000 HUF
41,45
45,71
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Dévényi János (1934- ) 1974. Egyoldalas bronz figurális ábrázolás, "KAZINCBARCIKA VÁROS 20 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA" feliratú dísztokban (90mm) T:UNC,AU
31538.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Duray Tibor (1912-1988) 1964. "I. Magyar Rövidfilm és Televíziós Rövidfilm Fesztivál Miskolc 1964" bronz emlékérem (50mm) T:XF
31539.

Available for bidding
7 000 HUF
18,13
20,00
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Edvi Illés György (1911-) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:XF Hungary 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (68mm) C:XF HPII 714.
31540.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Farkas Pál (1947-) 2002. "20 éves az 1. blokk" bronz emlékérem (94mm) fa posztamensen (118x120x15mm) T:XF
31541.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF