1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF kis patina Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF small patina NMK 137.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF NMK 137.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" hadifém változatú kitüntetés mellszalag nélkül, szignó nélkül T:XF,VF Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" war metal variant decoration without ribbon, without signature C:XF,VF NMK 137.
1914. "A Vörös Kereszt tiszti Díszjelvénye hadidíszítménnyel" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés függőleges tűvel, jelzés a tűn, a hátlapi medalion zománcozott évszámokkal, zománcozott, ezüstözött bronz miniatűrrel (56x46mm) T:VF nagyobb javítások, zománchiba / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour for Officers with a war decoration" enamelled, hallmarked Ag decoration with vertical pin, hallm...
1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" jelzetlen, zománcozott Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:VF zománchiba Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled Ag decoration without hallmark, without ribbon C:VF NMK 285.
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Eduard von Böhm-Ermolli tábornok" kétoldalas bronz emlékérem "K.F.A." gyártói jelzéssel. Szign.: O. Thiede (64mm) T:AU,XF / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "General der Kavallerie Eduard von Böhm Ermolli Komandand der k.u.k. 2. Armee / Karpathen 1915" bronze double-sided medallion with "K.F.A." maker's mark. Sign: O. Thiede (64mm) C:AU,XF Hauser 7232.
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isonzó-hadsereg 1915" bronz sapkajelvény, hátoldalán "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" gyártói jelzéssel (44x29mm) T:XF hajlott Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Isonzo-Armee 1915" marked Ag cap badge with "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" maker's mark on the back (44x29mm) C:XF bent