1916. "Koronás Vas Érdemkereszt" Fe kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU,XF foltokban rozsda Hungary 1916. "Iron Cross of Merit with Crown" Fe decoration with original ribbon C:AU,XF rust in some spots NMK 227.
~1916. Ferenc József-rend lovagkeresztjének aranyozott, zománcozott, bronz gomblyuk jelvénye, hátoldalán "Morzsányi Budapest Eskü út 5" gyártói jelzéssel (17x9mm) T:XF zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy ~1916. Gilt, enamelled bronze buttonhole badge of the Order of Franz Joseph, Knight's Cross with "Morzsányi Budapest Eskü út 5" makers mark on the edge (17x9mm) C:XF enamel error
Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" felvarrható Zn sapkajelvény, hátlapon az Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztályának matricája, kézírásos sorszámmal "4697/3" (65x37mm) T:AU patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" sew-on Zn cap badge, on the back with stamp of the Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztálya, with handwritten "46...
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés, "BRONZE" jelzéssel a peremen, eredeti mellszalagon, kardokkal. Szign.: Kautsch T:XF kopott aranyozás Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon" gilt bronze decoration, and "BRONZE" hallmark on the edge, with original ribbon with swords. Sign.: Kautsch C:XF worn gilt NMK.: 327
1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF,VF Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF,VF NMK 328.
1923. "II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF,VF Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 2nd Class" bronze decoration without ribbon C:XF,VF NMK 356.