Military

Number of items: 101

33891.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
25,91
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF enyhén kopott ezüstözés Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with original ribbon C:XF lightly worn silvering NMK 418.
33892.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930-1940. "Levente lövész" nagyméretű Cu jelvény, hátlapon rögzítőpántokkal (49mm) T:XF patina
33893.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
~1930-1940. "Önkéntes ápolónő" zománcozott bronz jelvény cserélt tűvel (49x39mm) T:VF zománchiba ~1930-1940. "Voluntary Nurse" enamelled metal badge (49x39mm) C:VF enamel error
33894.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Manno Miltiadesz (1879-1935) 1931. "Hadsereg Sportérem / Hadsereg Sportversenyek 1934" bronz katonai sport emlékérem, hátlapon "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel (66x46mm) T:AU Hungary "Army Sports Medallion / Army Sports Competition 1934" bronze military sports commemorative medallion, on the back with "LUDVIG E BUDAPEST" makers mark. Szign.: Miltiadesz Manno (66x46mm) C:AU
33895.

Available for bidding
16 000 HUF
41,45
45,71
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:XF,VF ph, viseltes szalag  Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration with ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: Berán C:XF,VF edge error, worn ribbon
33896.

Available for bidding
3 200 HUF
8,29
9,14
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
33897.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
33899.

Available for bidding
60 000 HUF
155,44
171,43
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
~1940. "Tűzkereszt I. fokozata" bronz miniatűr gomblyukjelvénye (14x14mm) T:AU Hungary ~1940. Miniature of "Hungarian Fire Cross 1st class" bronze button badge (14x14mm) C:AU
33900.

~1940. "Tűzkereszt I. fokozata" bronz miniatűr gomblyukjelvénye (14x14mm) T:AU
Hungary ~1940. Miniature of "Hungarian Fire Cross 1st class" bronze button badge (14x14mm) C:AU

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
~1940. "Ismeretlen 'szárnyas' leventejelvény" szürkefém lemezjelvény tű nélkül (33x38mm) T:AU Sallay 214.
33901.

~1940. "Ismeretlen 'szárnyas' leventejelvény" szürkefém lemezjelvény tű nélkül (33x38mm) T:AU
Sallay 214.

Available for bidding
20 000 HUF
51,81
57,14
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
1940. "Nemzetvédelmi Kereszt" ezüstözött bronz kitüntetés szennyezett mellszalagon T:XF Hungary 1940. "National Defense Cross" silver plated bronze decoration on dirty ribbon C:XF NMK 442.
33902.

Available for bidding
26 000 HUF
67,36
74,29
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül és fül nélkül T:AU Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon and ring C:AU
33903.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF