Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 101
3132492
31913
479
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1950-1953. "MHK (Munkára, harcra kész)" Rákosi-címeres bronz kitűző (2xklf, bronz és zománcozott bronz) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2816248
31914
479
Numismatics
~1950-1960. "Kilián" egyoldalas bronz sport emlékérem (128mm) T:1- patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3271557
31915
479
Numismatics
1950. "Mávant Tatai főnökség dolgozóinak tiszteletdíja 1950.IX.23." bronz díjplakett márványtömbön (122x91mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3270077
31916
479
Numismatics
1951. "Országos Testnevelési és Sportbizottság - Magyar Népköztársaság - Nagypálya FFI II. - Orsz. Bajnokság 1951" kétoldalas fém kézilabda díjérem kis méretű piros- és nemzeti színű szalagon (40mm) T:VF, patina, pici oxidáció {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
2931208
31917
479
Numismatics
1952-1956. 4db különböző labdarúgó díjérem, közte Szomor László (1908-1980) 1952. labdarúgó bronz díjérem, hátoldalán "IV. ker. bajnokság 1952. II." gravírozással (40mm) T:XF,VF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3267053
31918
479
Numismatics
1954. "Budapest 1954" bronz plakett a magyar-angol labdarúgómérkőzés alkalmára (70x50mm) T:XF nagyobb zománchiba {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3242771
31919
479
Numismatics
1955. "Keszthelyi Szpartakusz III.díj" kétoldalas díjérem mellszalagon (40mm) + DN "Röplabda" bronz díjérem (36mm) T:VF a Szpartakusz hátoldalon és mellszalagon tollal írt dátum és firka {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
2459827
31920
479
Numismatics
~1960-1970. "Ügető" egyoldalas Br plakett. Szign.: Kovács (48x76mm) T:1- {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3265344
31921
479
Numismatics
~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban (25x17mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3057206
31922
479
Numismatics
1971. "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség)" festett bronz címer bronz éremhez rögzítve, hátoldalán akasztóval, "Huguenin" gyártói jelzéssel (88mm) + DN "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség) tiszteletbeli tagja" aranyozott, festett fém tagsági jelvény T:AU 1971. "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique, International Gymnastics Federation)" painted bronze logo of FIG fixed to bronze medal, with hang... {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2474273
31923
479
Numismatics
1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2474332
31924
479
Numismatics
1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035