2010. "XX. Kézilabda Világbajnokság Nyíregyháza" arany, ezüst és bronz fokozatú fém díjérem szalagon, bekeretezve (3xklf) (60mm, keret:300x395mm) T:UNC a keret néhány helyen sérült
DN "Montavid International" öntött bronz emlékplakett, szign.: Csontos L., eredeti tokban, benne aranyozott lemezplakett "Prihradny Tamás - International Veteran Tennis Championships of Hungary - 15" gravírozással. Prihradny Tamás (1929-2021) Vasas Sport Club Életműdíjasa, tenisz szakosztályának kultikus alakja volt. T:AU patina
Amerikai Egyesült Államok 2001. "NHL All-stars / Jean Béliveau" fém jégkorong emlékérem kapszulában (26mm) T:PP USA 2001. "NHL All-stars / Jean Béliveau" metal ice hockey medallion in capsule (26mm) C:PP
Nagy-Britannia / Anglia 1996. "David Platt - Midfield / 1996 - A hivatalos angol keret" futball emlékérem (27mm) T:AU Great Britain / England 1996. "David Platt - Midfield / 1996 - Official England Squad" soccer commemorative medallion (27mm) C:AU