Nagy-Britannia 1844. "Viktória királynő és Albert herceg / Az Új Londoni Királyi Tőzsde 1844" Sn emlékérem. Szign.: Allen & Moore (50,5mm) T:VF ph. Great Britain 1844. "Queen Victoria and Prince Albert / The New Royal Exchange 1844" Sn commemorative medallion. Sign.: Allen & Moore (50,5mm) C:VF edge error
Németország 1891. "A trieri Szent Köntös kiállításának emlékére" kétoldalas bronz medál (29mm) T:XF Germany 1891. "In memory of the exhibition of the Holy Robe in Trier" double-sided bronze medallion (29mm) C:XF
Német Államok / Bajorország 1893. "Lajos bajor herceg és Habsburg-Estei Mária Terézia ezüstlakodalma" T:AU ph. German States / Bavaria 1893. "Silver Wedding Anniversary of Prince Ludwig of Bavaria and Maria Theresa of Austria-Este" Br commemorative medal. Sign.: A. BOERSCH (41mm) C:AU edge error
Német Birodalom 1906. "Stormani Mezőgazdasági Kerületi Egyesület / Éveken át tartó hűséges szolgálatért" bronz emlékérem "DERTEL BERLIN" gyártói jelzéssel, füllel (43mm) T:AU German Empire 1906. "Agricultural District Association of Storman / For long time faithful service" bronze commemorative medallion with maker mark "DERTEL BERLIN", with ear. "STORMARNSCHER LANDWIRTSCHAFTL.KREISVEREI...
Német Birodalom 1918. "II. Vilmos császár és Auguszta Viktória császárné aranylakodalma" Ag emlékérem. Szign.: E. Weigand (45mm) T:AU patina German Empire 1918. "The Golden Wedding of Emperor Wilhelm II and Empress Auguste Victoria" Ag commemorative medallion. "WILHELM D K KONIG V PREUSSEN AUGUSTE VICTORIA DK KV PR - SEID FR?HLICH - IN HOFFNUNG - GEDULDIG IN TRÜBSAL - HALTET AN - AM GEBET - ZUM EH...
NDK 1976. "Százéves a Nemzeti Galéria" kétoldalas, bronz emlékérem eredeti dísztokban (79mm) T:AU patina NDK 1976. "The National Gallery is 100 years old" double-sided, bronze medallion in original case (79mm) T:AU patina