Engravings

Number of items: 125

Macskák, nagymacskák. Rotációs fametszet. XIX. sz. üvegezett keretben 25x37 cm, külső méret 43x53 cm
11256.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1900-1910 5 db nagyméretű heliogravűr/metszet, jelzettek a metszeten, Druck & Verlag Gesellschaft f. vervielf. Kunst in Wien, vegyes állapotban, lapméret: 34x25 cm és 38x29 cm között
11257.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1860-1865 Gróf Apponyi György (1808-1899) portréja, fametszet, jelzés nélkül, 20,5x15,5 cm
11258.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1860-1865 Jókai Mór (1825-1904) portréja, fametszet, jelzés nélkül, 20,5x15,5 cm
11259.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1860-1865 Trefort Ágoston (1817-1888) portréja, fametszet, jelzés nélkül, 20,5x15,5 cm
11260.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca XIX. sz. közepe, 2 db acélmetszet, Philips Wouwerman és Jean-Claude Bonnefond festményei után J. W. Baumann és Brennhäuser metszései, jelzettek a metszeten, kissé foltos lapok, körbevágva, 15x18 cm és 15,5x19,5 cm
11261.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Marich János székesfehérvári kanonok, választott püspök 1826 rézmetszet 14,6 x 11 cm
11262.

Available for bidding
2 400 HUF
6,22
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
D.. Antal: Jézus a feszületen. Rézkarc, papír, jelzett 31/35. Üvegezett keretben 46x22 cm
11263.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
11264.

Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet Jézus életéből, egyik Tintoretto után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és kissé foltos, 20x14,5 cm.
11265.

Available for bidding
4 400 HUF
11,40
12,57
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet, egyik Poussin után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben sérült és foltos, 20x14,5 cm.
11266.

Available for bidding
4 400 HUF
11,40
12,57
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
11267.

Available for bidding
3 800 HUF
9,84
10,86
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF