Schönberger Armand (1885-1974): Rózsaszín blúzos hölgy. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 63×49 cm / Armand Schönberger (1885-1974): Lady in pink blouse. Pastell on paper, signed. Framed with glass, 63×49 cm
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet, 1974. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán korabeli címkén magyar és orosz nyelven feliratozott. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben, 138×123 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life, 1974. Oil on wood fibre, signed lower left. With old label on the reverse. With very minor surface ...
Vágfalvi Ottó (1925-2015): "December" (Balaton). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 40×60 cm
Kozma István (1937-2020): Nagybányai táj III. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán a művész bélyegzőivel és címkéjével, 47×63 cm. Fakeretben. / István Kozma (1937-2020): Baia Mare landscape III. Oil on canvas, signed lower left, with the artist's stamps and label on the reverse. 47×63 cm. Framed
Barabás Márton, Márkusfalvi (1893-1974): Erdélyi táj, 1923. Olaj, vászon, jelezve balra lent, sérült, 83,5×105 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Kozma István (1937-2020): Nagybányai emlékek. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán a művész autográf ajándékozási soraival, 70×50 cm. Fakeretben. / István Kozma (1937-2020): Memories of Baia Mare. Oil on canvas, signed lower left, with the artist's autograph description. 70×50 cm. Framed