Number of items: 783

Walter Wortmann (1913-1977) német festőművész: Lápvidék, 1953. Olaj, karton, jelzett. Fa keretben: 70cm x 50cm
10759.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
12,95
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Wanasek Olga: Áradás. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 19x22 cm
10760.

Available for bidding
3 800 HUF
9,84
10,86
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
A.H.Whitney (-): Spring. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 13x15 cm. Üvegezett, kissé kopott fakeretben.
10761.

Available for bidding
900 HUF
2,33
2,57
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Zábráczky Remecz Lajos, működött 1940 körül: Alföldi jelenet. Olaj, vászon, feltekerve, kissé sérült (repedésnyomokkal). 55×79 cm
10762.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Az ellenséges hajók matrózai (...) Cervantes hajó (...), 2021. Tus, akvarell, papír, jelzett, 25×35 cm
10763.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Zajti Ferenc (1886-1961): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, karton hátoldalán kissé töredékes viaszpecséttel. Karton sérült. 30×42 cm
10764.

Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, 49x30,5 cm
10765.

Available for bidding
9 000 HUF
23,32
25,71
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Würtz Ádám (1927-1994): Oklevél (zenélő lány hárfával), 1974. Színes linómetszet, papír, jelzett, lap alján Würtz ádám autográf soraival, 23×18 cm
10766.

Available for bidding
9 500 HUF
24,61
27,14
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Zórád Géza (1896-1959): Templombelső, 1937. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 44x45 cm
10767.

Available for bidding
30 000 HUF
77,72
85,71
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Zádor István (1882-1963): Kastélyenteriőr festményekkel. Rézkarc, papír, jelzett, 35x27 cm.
10768.

Available for bidding
3 800 HUF
9,84
10,86
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
10769.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 3/3 számozással, 17×15 cm
10770.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF