Number of items: 783

Balázs György (1927-2015): Színes város. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19x31 cm
10092.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Barta István (1892-1976): Gesztusok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 28x20 cm
10093.

Available for bidding
15 000 HUF
38,86
42,86
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Bujáki József (-). Fűhordás, olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×50 cm
10094.

Available for bidding
12 000 HUF
31,09
34,29
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Barta Mária (1897-1969): Lendületes formák. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 48x34 cm
10095.

Available for bidding
55 000 HUF
142,49
157,14
Minimum bid:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
Gerlinde Beck (1930-2006): Kompozíció, szitanyomat, jelzés nélkül, papírra ragasztva, vágott szélek, 30,5×29,5 cm
10096.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
10097.

Available for bidding
65 000 HUF
168,39
185,71
Minimum bid:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Bányai Béla (1955): Az öröm pillanata. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 70x107 cm
10098.

Available for bidding
24 000 HUF
62,18
68,57
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Benyovszky István (1898-1969): Ősmagyar (hun) sereg. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 39x57 cm
10099.

Available for bidding
12 000 HUF
31,09
34,29
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Bartos Gyula (1886 - ) : Ács (sz:Adler) Vilmos osztrák-magyar monarchia vasútmérnöke (dalmáciai vasút) portréja. Olaj, karton, kis sérüléssel a szélén. 70x53 cm
10100.

Available for bidding
10 000 HUF
25,91
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Balogh Jenő (1915-2000): Olvasó nő. Pasztell, papír. Jelzett 20x26 cm Üvegezett keretben
10101.

Available for bidding
8 000 HUF
20,73
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Beregi Vilmos (?-1970): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, Lap sarkán folt 18x23 cm
10102.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Beregi Vilmos (?-1970): A zsákmány. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 18x23 cm
10103.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF