Available for bidding
16407.
479. Online auction
Photo
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
1 600 HUF
cca 1900-1915 össz. 6 db keményhátú portré fotó, közte csecsemők (baba) és kisgyerekek, klf. budapesti (Rasem Victor, Salgó Sándor, Nagy és Tsa) és egyéb műtermekből, jelzés nélkül, részben kopott, 11x6,5 és 16x21 cm közötti méretekben
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |