Photo Number of items: 582
3269820
16291
479
Photo
Other collectibles
cca 1950-1960 Magyar filmek werkfotói, 10 db, 9×12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3265157
16292
479
Photo
Other collectibles
cca 1880 Három kisgyerek portréja, keményhátú fotó Schnitzel & Fink (Pressburg/Pozsony/Bratislava)) műterméből, hátoldalán a műterem épületének illusztrációjával, 10,5x6,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3265171
16293
479
Photo
Other collectibles
cca 1870-90 Asztalos mester és inasa vagy segédje portréja, fűrésszel és szerszámmal, keményhátú fotó színezett fotó, jelzés nélkül, vágott, kopott 9x6 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3265145
16294
479
Photo
Other collectibles
1867 Kapucinus szerzetes portréja, keményhátú fotó F. Sternberg (Przemysl) műterméből, hátoldalán ráragadt vörös anyaggal, 10,5x6 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3265130
16295
479
Photo
Other collectibles
cca 1900 Női portré, keményhátú fotó Weisz Hugo aradi műterméből, kissé sérült, 10,5x7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3265035
16296
479
Photo
Other collectibles
cca 1880-1890 Ülő hölgy portréja, keményhátú fotó Nyári Béla (budapesti?) műterméből, kopott,11x7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3265139
16297
479
Photo
Other collectibles
1879 Voerkovi (?) István portréja, keményhátú fotó Pobuda Károly műterméből, hátoldalán autográf aláírással és datálással, töréssel, kopott, 10,5x6,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3265045
16298
479
Photo
Other collectibles
cca 1880-1890 össz. 3 db baba (csecsemő) portré, keményhátú fotó klf, műtermekből (Gévay/Bp., Riskó J és Társa/Bp., Funck/Nagybecskerek és Újvidék), kopott, részben foltos, 11x7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3265031
16299
479
Photo
Other collectibles
cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3265051
16300
479
Photo
Other collectibles
cca 1900-1910 Női portré, keményhátú fotó, jelzés nélkül, hátoldalán dekoratív szecessziós magyarok nagyasszonya (Hungária) ábrázolással, kissé kopott, 10,5x7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3265066
16301
479
Photo
Other collectibles
cca 1885-1890 Női és férfi portré, 2 db keményhátú fotó Klösz György budapesti műterméből, kissé kopott és kissé foltos, 10,5x7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3269824
16302
479
Photo
Other collectibles
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035