https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 581

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
ca 1940 Leányegylet felvonulása, erdélyi ház. két nagyméretű fotó, kartonon 30x40 cm
1
16519.

ca 1940 Leányegylet felvonulása, erdélyi ház. két nagyméretű fotó, kartonon 30x40 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Vegyes fotó tétel, kb. 300 db, klf. témában (rendezvények, családi fotók, stb.), dobozban
1
16520.

Vegyes fotó tétel, kb. 300 db, klf. témában (rendezvények, családi fotók, stb.), dobozban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1931 Az esztergomi Szent Benedek rendi Szt. István róm. kath. főgimnázium 1930-1931-ban érettségizett növendékei, tablófotó, kartonra kasírozva, 18×26 cm
1
16521.

1931 Az esztergomi Szent Benedek rendi Szt. István róm. kath. főgimnázium 1930-1931-ban érettségizett növendékei, tablófotó, kartonra kasírozva, 18×26 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jávor Pál és Tasnády Fekete Mária az Egy asszony visszanéz című film meghitt jeleneteiben, 3 db régi filmfotó, hátukon ragasztásnyomok, kettő szélén az album védőhártyájának kisebb maradványai, 24×30,5 cm
1
16522.

Jávor Pál és Tasnády Fekete Mária az Egy asszony visszanéz című film meghitt jeleneteiben, 3 db régi filmfotó, hátukon ragasztásnyomok, kettő szélén az album védőhártyájának kisebb maradványai, 24×30,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1929 A III. kerületi, óbudai egyházközség tagjai nagy méretű fotó 43x36 cm
1
16523.

1929 A III. kerületi, óbudai egyházközség tagjai nagy méretű fotó 43x36 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,29
EUR
,
9,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
cca 1920 Budapest Óbudai plébános titeli czímzetes prépost portréja 29x34 cm
1
16524.

cca 1920 Budapest Óbudai plébános titeli czímzetes prépost portréja 29x34 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Stobbe Kálmánné, Göth Ilona nagy méretű fotó, dekoratív fa keretben. Külső méret 60x75 cm
1
16525.

Stobbe Kálmánné, Göth Ilona nagy méretű fotó, dekoratív fa keretben. Külső méret 60x75 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1900 Iskolai diákszövetség tablófotói, 2 db nagyméretű tablófotó, (TGV Polyhymnia?), Mittweida, Richard Brand, az egyik sérült, a másik kissé sérült kartonnal, 22x28 cm, karton: 35x42 cm
1
16527.

cca 1900 Iskolai diákszövetség tablófotói, 2 db nagyméretű tablófotó, (TGV Polyhymnia?), Mittweida, Richard Brand, az egyik sérült, a másik kissé sérült kartonnal, 22x28 cm, karton: 35x42 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1930 Vízpart télen, a háttérben halász eszközökkel, nagyméretű művészfotó, paszpartuban, 16x23 cm, karton: 29x39 cm
1
16528.

cca 1930 Vízpart télen, a háttérben halász eszközökkel, nagyméretű művészfotó, paszpartuban, 16x23 cm, karton: 29x39 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1930 Halászok, nagyméretű művészfotó, paszpartuban, 16x22 cm, karton: 29x39 cm
1
16529.

cca 1930 Halászok, nagyméretű művészfotó, paszpartuban, 16x22 cm, karton: 29x39 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1900 Család portréja több gyerekkel, bal oldalon ülő két hölgy divatos szecessziós ruhában és hajviselettel, háttérben fotóval és festménnyel, jobb alsó sarkában szárazbélyegzővel jelzett keményhátú fotó Auerlich Wilhelm erdélyi (Nagyszeben/Hermannstadt/Sibiu) műterméből, vágott, 21x26,5 cm
1
16530.

cca 1900 Család portréja több gyerekkel, bal oldalon ülő két hölgy divatos szecessziós ruhában és hajviselettel, háttérben fotóval és festménnyel, jobb alsó sarkában szárazbélyegzővel jelzett keményhátú fotó Auerlich Wilhelm erdélyi (Nagyszeben/Hermannstadt/Sibiu) műterméből, vágott, 21x26,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kálmán Anikó hagyatékából: Kiállítási fotó. Kerámia térrács. Budapesti Postaigazgatóság - előcsarnokban, 20 négyzetméter, pirogránit. Farostlemezre kasírozott nyomat, kopással, 30x40 cm, jelzett a hátoldalon
1
16531.

Kálmán Anikó hagyatékából: Kiállítási fotó. Kerámia térrács. Budapesti Postaigazgatóság - előcsarnokban, 20 négyzetméter, pirogránit. Farostlemezre kasírozott nyomat, kopással, 30x40 cm, jelzett a hátoldalon

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment