Art-ceramics
Number of items: 284
3161617
11465
479
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej váza. Jelzett, mázhibás, m: 22 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3161792
11466
479
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3161823
11467
479
Art-ceramics
Other collectibles
Bella Sári: Retro váza. Jelzett, kopással, m: 22 cm
Available for bidding
1 800 HUF
2 000 2 400 2 800
3162159
11468
479
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej szivarváza. Jelzett, szájánál repedéssel, m: 29 cm
Available for bidding
1 400 HUF
1 600 1 800 2 200
3162163
11469
479
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej váza. Jelzett, kopással, m: 24,5 cm
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3238503
11470
479
Art-ceramics
Other collectibles
Kínai kereskedő figura, mázas, samottos kerámia, XIX. sz. Kissé sérült / Antique Chinese ceramic figure with some faults
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3254155
11471
479
Art-ceramics
Other collectibles
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3242016
11472
479
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka váza, iparművészeti vállalatos , jelzett, m: 21,5 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 500 7 500 9 000
3242442
11473
479
Art-ceramics
Other collectibles
PA jelzéssel: Táncoló magyar ífjú pár. Kerámia fali dísz. 27x34 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3252068
11474
479
Art-ceramics
Other collectibles
Kákonyi István (1917-1993): Jézus. Kerámia plakett, jelzett, kopással, 19x21 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3119384
11475
479
4200
Art-ceramics
Other collectibles
Mediterrán virágmintás gömbváza. Jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3113798
11476
479
4200
Art-ceramics
Other collectibles
Retro német váza, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Auction 479
Viewing: 2 December - 5 December
Item pickup: from 9 December
Deadline for payment: 20 December
Pay-off: from 7 January
Events
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m