Art-ceramics Number of items: 285
3202902
11345
479
Art-ceramics
Other collectibles
Assisi olasz kerámia teás készlet.Kiöntő és csészék, aljjal, Hat személyes + 1 db alj. Kézzel festett, jelzett, máz és minimális hajszálrepedésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3208101
11346
479
Art-ceramics
Other collectibles
Bod Éva (1924-2004): Retro váza. Jelzett, minimális kopással, m: 21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3161816
11347
479
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej nagyváza. Jelzett, kopással, m: 33,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3160960
11348
479
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej nagyváza. Jelzés nélkül, mázkopásokkal, m: 38 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3160446
11349
479
3200
Art-ceramics
Other collectibles
Kravsko lapított barna kerámia váza. Jelzett, lepattanással, szájánál repedéssel, m: 28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
2222545
11350
479
4800
Art-ceramics
Other collectibles
Kovács Éva (1938-2017): Lányka. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, foltos, m: 17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3208104
11351
479
Art-ceramics
Other collectibles
Mihály Béla: erezett geometrikus váza, jelzett, kis kopással, m: 30,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3161857
11352
479
3200
Art-ceramics
Other collectibles
Retro iparművész padlóváza. Jelzés nélkül, kopással, szájánál befestve, m: 40 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
2987696
11353
479
6500
Art-ceramics
Other collectibles
Laky Vera: Soproni utcakép. 1978. Mázas kerámia plakett, hátoldalán jelzéssel, hibátlan, 21x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3270566
11354
479
Art-ceramics
Other collectibles
Füles korsó. Homoródaróc, cca 19. sz. második fele, sérüléssel, m: 19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3269447
11355
479
Art-ceramics
Other collectibles
Roberto Rigon díszváza. Mázas kerámia, kézzel festett, számmal jelzett, hibátlan 24x19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3270989
11356
479
Art-ceramics
Other collectibles
Somogyi Árpád (1926-2008): Férfi büszt. Mázas kerámia, kopással, jelzett, m: 13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035