Art-ceramics
Number of items: 285
3272633
11405
479
Art-ceramics
Other collectibles
Amalfi Dec A Mano díszes kerámia sétáló gyertyatartó, jelzett, m: 16 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 800 4 400 5 000
3270468
11406
479
Art-ceramics
Other collectibles
M Kiss Katalin: Életfa ifjú párral. Mázas kerámia, jelzett, fa keretben. Külső méret 20 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3270052
11407
479
Art-ceramics
Other collectibles
Kártyázók. Antik fajansz plasztikus dísztál. Kézzel festett, formaszámos, hibátlan 25 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3270831
11408
479
Art-ceramics
Other collectibles
Perui Mocha kerámia szobor múzeumi másolat, jelzett, m: 29 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3270426
11409
479
Art-ceramics
Other collectibles
Pesthidegkúti többszínű mázakkal festett kerámia kínáló, jelzés nélkül, d: 26 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3270424
11410
479
3400
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej négyoldalas váza. Jelzett, kis mázhibával, m: 32 cm
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3269415
11411
479
Art-ceramics
Other collectibles
Olasz Meran kerámia locsoló kanna. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 25 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 800 4 400 5 000
3269426
11412
479
Art-ceramics
Other collectibles
Csalikancsó. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan m: 26 cm,
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3269854
11413
479
Art-ceramics
Other collectibles
Kovács Éva (1938-): Lány, kerámia figura Kézzel festett Jelzett, hibátlan , m: 20 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3271243
11414
479
Art-ceramics
Other collectibles
Gorka Géza Iparművészeti Vállalatos váza, mozaikszerű mázazással, jelzett, minimális kopottsággal, m: 16,5 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3267978
11415
479
Art-ceramics
Other collectibles
Böröcz Márta geometrikus mintás kaspó, jelzett, m: 17,5 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3268155
11416
479
Art-ceramics
Other collectibles
Kovács Margit stílusában: Nő virággal. Jelzés nélkül, pattogzással, m: 32 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m