Number of items: 441
3269367
11743
479
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál . Matricás, jelzett, minimális kopással d: 25 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3269370
11744
479
Other collectibles
Hollóházi régi bonbonnier. Fajansz, kézzel festett, jelzett kis kopással d: 13 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3269377
11745
479
Other collectibles
2 db reklámos Hollóházi porcelán: Leninváros TIFO és Hollóházi porcelángyár
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3263338
11746
479
Other collectibles
Hollóházi Erika mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, h: 15 cm
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3263408
11747
479
Other collectibles
Hollóházi porcelán kacsa dísz, kézzel festett, jelzett, 23x19 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3263433
11748
479
Other collectibles
Hollóházi balerina. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3263436
11749
479
Other collectibles
Hollóházi bonbonier, jelzett, kis kopással, 14x9 cm
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3272637
11750
479
3200
Other collectibles
Hollóházi vizet merítő nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3263327
11751
479
Other collectibles
Hollóházi Hajnalka mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3247605
11752
479
Other collectibles
Hollóházi liba, kézzel festett jelzett, hibátlan, m: 17 cm
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
2958481
11753
479
Other collectibles
Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3133424
11754
479
Other collectibles
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m