Number of items: 441
3266138
11854
479
Other collectibles
Karácsonyi 5 darabos porcelán dísztárgy tétel, közte jelzett, hibátlan, d: 16 cm alatt
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
2610105
11855
479
2200
Other collectibles
Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3089019
11857
479
Other collectibles
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3134895
11858
479
Other collectibles
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3252542
11859
479
Other collectibles
4 db kínai porcelán kis váza és doboz m: 12 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3242094
11860
479
Other collectibles
cca 1880-1900, Szecessziós desszertes készlet, tálca és 5 darab tál, jelzés nélkül, kis sérülésekkel, 43x12 cm, 13x13 cm
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2377616
11861
479
3200
Other collectibles
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3176620
11862
479
Other collectibles
Aquincum porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
2792733
11863
479
Other collectibles
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3090598
11864
479
Other collectibles
Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3133484
11865
479
Other collectibles
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3133467
11866
479
Other collectibles
Sarreguemines bonbonier. Jelzett, kis kopással, d: 9,5 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m