Photo

Number of items: 575

cca 1960-1965 A Magyar Honvédelmi Sportszövetség Steinmetz kapitány emlékversenye a Ferihegyi repülőtéren, MTI Fotó, Mikó László felvétele, 27x18,5 cm
16587.

1 000 HUF

cca 1960-1965 A Magyar Jégrevü "Paprikacoctail" c. új műsorának bemutatója, MTI Fotó, Mikó László felvétele, szélén kisebb sérüléssel, 26,5x18 cm
16588.

1 000 HUF

1926 Csapatfotó, Magyarság - Fer. Vasutas 5:2, sérült kartonra ragasztva, 15,5x23 cm
16589.

1 600 HUF

1938/1939 cca 180 darab kisméretű fotó, közte érsekújvári képekkel, helyi látványosságokkal, albumba rendezve, kísérőszövegekkel.
16590.

13 000 HUF
35,23
40,63

cca 1960-1970 5 db magyar labdarúgókat ábrázoló fotó. Népsport, stb eredeti kiadások. 24x18 cm-ig
16591.

5 000 HUF

cca 1900-1940 Kb 40 db régi fotó vegyes témában
16592.

4 000 HUF

cca 1920, 2 darab nagyméretű családi fotó, sérülésekkel, 29x37 cm alatt
16593.

1 600 HUF

1906 Bp. I., Szentháromság tér, Szent István király lovasszobrának felavatása a Halászbástyánál, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a kartonon sérülésekkel, sarokhiánnyal, 23,5x29,5 cm, teljes méret: 37,5x43,5 cm
16594.

20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1920-1930 Ünnepség alkalmából felállított díszpáholy, az első sorban Horthy Miklós kormányzó, Barsy Aladár miniszterelnökségi osztálytanácsos és más kormánytisztviselők, méltóságok társaságában; nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, Schäffer Ármin budapesti fényképész műterméből, a hátoldalon pecséttel jelzett, sérült kartonon, 24x38,5 cm, teljes méret: 33x49,5 cm
16595.

10 000 HUF

cca 1920-1930 Vízparti város, fotó, jelzett. Üvegezett, fakeretben. 29x23,5 cm
16596.

500 HUF
1,36
1,56

1911 Keszthely, a Magyar Vasúti és Hajózási Club üdülőtelepén készült csoportkép gyerekekkel, fotó dekoratív kartonon, feliratozva, 15x11 cm (karton: 27,5x22 cm)
16597.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF