Antique

Number of items: 159

12367.

60 000 HUF
162,60
187,50

12368.

200 000 HUF
542,01
625,00

Faragott régi sétabot, h: 81 cm
12369.

4 400 HUF
11,92
13,75

Ikon, réz okláddal. XIX. sz. bondel keretben 23x18 cm
12372.

40 000 HUF
108,40
125,00

Csillár, kis méretű, réz, koronás sas madárral d: 35 cm, m: 60 cm
12374.

6 000 HUF

12375.

24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1910, Angol art nouveau ezüstözött alpakka dohányzó készlet tálcán, fiókáit etető madárka mintájával díszítve. Jelzett: W&G (Watson & Gillott?), eredeti üvegbetétekkel, kopással, tálca 40x13 cm, m: 9-15 cm /// Circa 1910, English Art Nouveau silver-plated alpaca smoking set on a tray, decorated with a pattern of a bird feeding its chicks. Marked: W&G (Watson & Gillott?), with original glass inserts, showing wear, tray size: 40x13 cm, height: 9-15 cm.
12376.

24 000 HUF
65,04
75,00

12377.

13 000 HUF
35,23
40,63

Faragott fa guzsaly 132 cm
12379.

Faragott fa guzsaly 132 cm

6 000 HUF

Török imaszőnyeg, jó állapotban, 100x64 cm
12380.

2 000 HUF

Dogra - elefántmaszkos dobos. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz, m: 14,5 cm
12381.

8 000 HUF

Dogra. Elefánt harcosokkal. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz. Hibátlan, 22x17 cm
12382.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF