1926 Márvány posztamensen álló 25 éves jubileumi emlékszobor Worsitz Antal elekromos mérnök részére kollegái által adományozva. A szobor egyik kezében babérkoszorúval (egyik ága letörve) míg a másikkal gépezetre támaszkodva, lekopott aranyozással és 55cm-es magassággal