26 000 Ft
67,36 EUR, 74,29 USD
1906-07 Gáspár Ferencz: A Föld körül. I.-VI. kötet. Teljes sorozat /Előszó: Vámbéry Ármin./ Singer és Wolfner, /Hornyánszky ny./ A sorozat kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói vászonkötésben, kisebb, javítható hibákkal. Hozzá tartozik Gáspár Ferenc munkái: A fehér ember útja (kötés sérült, de javítható)