A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. Bp. é. n. Franklin-Pesti Napló. 4 sztl. 20 t. (színes) 20 sztl. (tanulmány). Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben. (gerinc sérült)
~1935 Káldi György fordítása nyomán a Szent-István társulat szentírás bizottsága által átdolgozott "Szent Biblia: Újszövetségi Szentírás" sok képpel a Palladis Rt. kiadásában, szép állapotban
1906-07 Gáspár Ferencz: A Föld körül. I.-VI. kötet. Teljes sorozat /Előszó: Vámbéry Ármin./ Singer és Wolfner, /Hornyánszky ny./ A sorozat kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói vászonkötésben, kisebb, javítható hibákkal. Hozzá tartozik Gáspár Ferenc munkái: A fehér ember útja (kötés sérült, de javítható)
~1925 Alexandre Dumas művei című sorozat 9db kötete hiányos részekkel, benne: A három testőr, Húsz év múlva, Bragelonne Vicomte a Gutenberg Könyvkiadó gondozásában, Budapest, némely sérült állapotban