2db múlt századfordulóból származó jelzett angol és német porcelán tán... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/120/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelanok-es-keramiak-Chinaware-Porcelain-Ceramics~387/2db-mult-szazadfordulobol-szarmazo-jelzett-angol-es-nemet-porcelan-tanyer-rendkivul-has~II324955
324955
11348
120
1500
Leírás: 2db múlt századfordulóból származó jelzett angol és német porcelán tányér rendkívül hasonló festéssel, jó állapotban
: Sys