3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a Magyar Tudós Társaság. Magyar-Német, Német-Magyar 2 kötetben /Antal Mihály ügyelése alatt. Tudnivalók: Schedel Ferencz. Előszó: Vörösmarty Mihály, Schedel Ferencz./ 1835, Buda, Magyar kir. Egyetem betűivel, korabeli, kopott aranyozott félbőr kötésben