Cholnoky Jenő: A Föld és élete V. kötet: Ausztrália, Óceánia és a sarkvidékek 190 képpel és térképpel, Bp. [1936-37.] Franklin, kiadói egészvászon kötésben (gerinc kissé elvált)
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben
A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. Bp. é. n. Franklin-Pesti Napló. 4 sztl. 20 t. (színes) 20 sztl. (tanulmány). Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben. (gerinc sérült)
Tolnai Világlexikon I.-XI. kötetek számos színes képmelléklettel a Tolnai Nyomdai Műintézet kiadásában az I. kötet gerince sérült, a többi kiváló állapotban. JELKÉPES ÁRON!
Planum Tabulare vagy a Királyi Curiának végzései mellyeket ama boldog emlékezetű Maria Therésia császárné és Magyar országnak királynéja által e végre kinevezett N. M. kiküldöttség öszve és rendbeszedett 1769. esztendőben. Buda, 1825. Korabeli bordázott gerincű félbőr-kötésben. 39,5 cm. Magyar és Latin nyelven a lapok jó állapotban, a borító sérült