1936 Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Teljes 12 könyvben, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (néhány helyen a kötés elvált, az I. kötetből 1 lap hiányzik, de egyébként szép állapotú, hiánytalan kötetek) MOST jelképes áron!