46 000 Ft
119,17 EUR, 131,43 USD
Tombleson: Rhein-Ansichten. Von Mainz bis zum Ursprung der Quelle. Zweite Serie. Rajnai látképek - Mainztól a folyó forrásáig, német nyelvű útikönyv 70 acélmetszettel, Ascher, London, 1832. aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban. / Tombleson‘s Views of the Rhine, with 70 steel-engravings, London 1832