Festmények és grafikák Tételek száma: 117
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
431356
10060
146
Ruzicskay György (1896-1993): Protest, kőnyomat-papír, jelzett, 24x31 cm 438771
10061
146
Ruzicskay György (1896-1993): Kőnyomat-papír 18x23 cm 388987
10062
146
36000
1926 Seefelder János: Interieur olaj-farost, jelzett, díszes keretben 55x70 cm 438723
10063
146
Sterbenz Károly (1901-1993) Ex libris, rézkarc-papír, jelzett 15x22 cm 430259
10064
146
Szabó J. 1989: Virág-csendélet, olaj-vászon, keret nélkül, 50x40 cm 389013
10065
146
46000
1936 Szabó József: Duna-part olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 66x77 cm 410742
10066
146
40000
1962 Szabó Vladimir (1905-1991): Baromfiudvar, rézkarc-papír, jelzett, keretben 42x52 cm 438988
10067
146
1983 Szász Endre (1926-2003): Tavaszi Fesztivál FDC, rajta a tervező Szász Endre tollrajzával, jelzett 422166
10068
146
1982 Szesztay Á. jelzéssel: Kompozició, akvarell-papír, jelzett, keretben 48x38 cm 437255
10069
146
Szklenár András (1957) : Ló. Olaj-farost, jelzett, keretben 21x16 cm 428055
10070
146
Szvetanay György báró (1896-1952): Riviera akvarell-papír, jelzett keretben 37x48 cm Hátoldalt a Nemzeti Szalon 1927-es nagy kiállításának címkéjével 430244
10071
146
cca 1910 Tarajos? jelzéssel: Kutyák, olaj-vászon, keretben 55x42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft