Festmények és grafikák Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
436536
148
A. Kunst jelzéssel: Ex libris, rézkarc-papír, jelzett, 15x9 cm 444974
10001
148
Abonyi jelzéssel: Női akt, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24x30 cm 445734
10002
148
Agárdy jelzéssel: Vitorlások, tempera-karton, jelzett, 35x25 cm 422159
10003
148
27000
Arató István (1922): Ködös őszi táj (Budakalászi részlet), olaj-farost, jelzett, keretben 47x43 cm 428696
10004
148
Arató István (1922): Brüsszelben. Tus-papír, jelzett, keretben 43x55 cm 410911
10005
148
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Hulló levelek, színezett rézkarc-papír, jelzett, keretben 44x57 cm 444929
10006
148
Bajor Ágost (1892-1958): Meghívó egy pohár borra, rézkarc-papír, jelzett, 17x25cm 445222
10007
148
1500
2 db Buday György (1907-1990) ex libris linómetszet 333892
10008
148
26000
B. Hajdu László (1926-): Lánchíd és a Mátyás-templom, olaj, vászon, jelzett, keretben, 53x43 cm 362509
10010
148
28000
Czene 960 jelzéssel: Rádiót hallgató fiú pasztell-papír, jelzett, keretben 36x57 cm 427212
10011
148
Czinke Ferenc (1926-2000): Választás 1947-ben, rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben 32x43 cm 400085
10012
148
35000
Csernus Tibor: (1927-2007): Férfi akt; ceruza-papír, jelzett, keretben 23x32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft