Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. Második kötet, Schlesinger József kiadása, Bp., fordította Schön József kiadói vászon kötés, gerinc sérült
cca 1900 Mákzór imádságos könyv az év minden napjára ford.: Schön József, Schlesinger József. Héber-magyar. Kissé laza egészvászon kötésben / Hebrew Hungarian prayerbook
1900 Mákzór imádságos könyv az év minden napjára, Schlesinger József. Héber-magyar. Kissé laza egészvászon kötésben / German Hungarian jewish prayerbook
1939 A Dévaványai Aut. Orth. Izraelita hitközség által Budapestre küldött 4 db kézzel készített házassági és születési anyakönyvi kivonat + 1 nyomtatott, levélben