Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 120
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
469631
11625
156
1982 Joeri Olesja: De Drie Dikzakken, holland nyelvű mesekönyv 488820
11626
156
1918-1953 2 db bányászati és elekrotechnikai szakkönyv jó állapotban 489170
11627
156
1969-1989 4 db Csillagászattal kapcsolatos könyv: M45, azaz a Fiastyúk, Vörös óriások..., Csillagászati kisenciklopédia, A hold kapujában 489113
11628
156
Szabó Magda : Születésnap Budapest. 1962 Móra Könyvkiadó 300p. Bálint Ágnes: Lbadarózsa. Reich Károly rajzaival Budapest 1976 Móra Könyvkiadó 76p. 490172
11629
156
Juseph Klausner: Jézus és kora.Káldor György Könyvkiadó Budapest 1946. 386p. jó állapotban, gerince kicsit sérült, kemény borítással ezüstözött dombornyomattal 469322
11630
156
Vörösmarty Album - A költö válogatott költeményei, Csongor és Tünde - A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Aranyozott, dombornyomott kötésben. (Gerinc kissé sérült, kötés belül javításra szorul) 453268
11631
156
1948 Illés Gyula: Puszták népe, Nyugat Kiadó. Bp., kiadói félvászon kötésben, jó állapotban 478342
11632
156
1933 Herczeg Ferenc válogatott munkái emlékkiadásának 8 kötete, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt kiadása, Bp., kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban 477870
11633
156
5db H. G. Wells könyv a Pantheon Irodalmi Intézet kiadásában, mind kiadói dombornyomott vászonkötésben, jó állapotban 478665
11634
156
Dr. Huszár Géza: A kockajátékról. 1948. Egyetemi Nyomda 4p. 477935
11635
156
Ruszkabányai Elemér: Mégis élek. Dedikált! Szeged 1937. Délmagyarország. Kissé hibás kötés 478059
11636
156
A föld csodálatos élete, Szép képes könyv jó állapotban 318p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft