Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 120

1982 Joeri Olesja: De Drie Dikzakken, holland nyelvű mesekönyv
11625.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1918-1953 2 db bányászati és elekrotechnikai szakkönyv jó állapotban
11626.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1969-1989 4 db Csillagászattal kapcsolatos könyv: M45, azaz a Fiastyúk, Vörös óriások..., Csillagászati kisenciklopédia, A hold kapujában
11627.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Szabó Magda : Születésnap Budapest. 1962 Móra Könyvkiadó 300p.  Bálint Ágnes: Lbadarózsa.  Reich Károly rajzaival Budapest 1976 Móra Könyvkiadó 76p.
11628.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Juseph Klausner: Jézus és kora.Káldor György Könyvkiadó Budapest 1946. 386p. jó állapotban, gerince kicsit sérült, kemény borítással ezüstözött dombornyomattal
11629.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

11630.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1948 Illés Gyula: Puszták népe, Nyugat Kiadó. Bp., kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
11631.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

11632.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

5db H. G. Wells könyv a Pantheon Irodalmi Intézet kiadásában, mind kiadói dombornyomott vászonkötésben, jó állapotban
11633.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Dr. Huszár Géza: A kockajátékról. 1948. Egyetemi Nyomda 4p.
11634.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Ruszkabányai Elemér: Mégis élek. Dedikált! Szeged 1937. Délmagyarország. Kissé hibás kötés
11635.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

A föld csodálatos élete, Szép képes könyv jó állapotban 318p.
11636.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft