Farkas Elek: Legújabb és legtömöttebb Német-Magyar és Magyar Német zsebszókönyv a magyar nyelv ujabb és legujabb alakulását tekintve legujabb kútfők után. Stereotyp kiadás. Pest 1854. Heckenast Gusztáv. 2 kötet. Komplett. Korabeli aranyozott gerincű (egy helyütt sérült), egészvászon kötésben, (Egy lap kijár egyébként jó állapotban) / German-Hungarian and Hungarian-German dictionary in 2 volumes.