id. Dumas Sándor: Gróf Monte Cristo. 1-2. kötetek a négyből 1911. Singer és Wolfner. Kiadói, színes, illusztrált vászonkötésben, márványozott lapszélekkel
Merkur von Ungarn,oder Litterarzeitung für das Königreich Ungarn und dessen Kronländer. Hrsg von einer Gesellschaft patriotischer Liebhaber der Literatur 8. Heft Ofen, 1786. Trattner. (hátsó borító sérült) 95p.
Lassovszky-Réthly: Csillagászati és meteorológiai lexikon, Franklin Társulat kiadása, Bp., szövegközti ábrákkal, kiadói kemény vászon kötésben, jó állapotban