Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 120

11528.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

11529.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Br. Szalay Imre: Az Erzsébet királyné emlékmúzeum. Budapest Stephaneum Nyomda 1913. negyedik kiadás 92p. gerince sérült
11530.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

11531.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

11532.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

11533.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Recska Endre: Kések, borotvák, ollók, vágó- és szúrófegyverek védjegyei (1876-1945). Új állapotban. Bp., Szerzői kiadás 800 jellel és képekkel. 270p.
11534.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

11535.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Ábrányi Kornél: Elméleti s gyakorlati összhangzattan. Bp., 1881 Franklin. 344p. aranyozott gerincű félvászon kötésben. Szép állapotban
11536.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,81
9,71

Lassovszky-Réthly: Csillagászati és meteorológiai lexikon, Franklin Társulat kiadása, Bp., szövegközti ábrákkal, kiadói kemény vászon kötésben, jó állapotban
11537.

Kikiáltási ár:
3 500 Ft
9,07
10,00

Karinthy Fricike: Az emberke tragédiája I-II. köt. 1978. Zrínyi Nyomda, számozott illusztrált reprint mini könyv
11538.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Ady: 1877-1919. 1977 Budapest Corvina; illusztrált számozott reprint mini könyv
11539.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft