cca 1935 Tarka világ: Művészet, állatvilág: 270 cigarettaképet tartalmazó komplett mappa a dinoszauruszoktól a modern művészetig / Cigarette-pictures 270 picture complete booklet
2008 Irokéz Collection - A Magyar Nemzeti Galéria kiállításának katalógusa, rengeteg színes képpel illusztrálva, kiadói keménykötésben, szép állapotban
1933 Richard Hamann: Művészettörténet a korai keresztény időktől napjainkig, Th. Knaur Nachf kiadása, Berlin, német nyelven, 1.110 illusztrációval és 12 színes táblával, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
1930 Halhatatlan szerelem - nagy költők és nagy festők művészetének tükrében vászonkötésben, szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva, gerince sérült