Kulinyi Zsigmond : Szeged új kora és leírása. Szeged, (1901. Engel Lajos). VII, 690 p. + 6 melléklet (kihajtható, kétlapos, színes). Korabeli egészvászon kötésben, jó állapotban.
Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Szavójai Lajos Amádé - Az "Észak csillaga" I-II. kötete. Első kiadás! Az északi sarktengeren 1899-1900, Szerkesztette Lóczy Lajos, Bp., én. Lampel Kiadó, aranyozott vászonkötésben, 207 képpel, 24 melléklettel, 2 panorámával és 3 térképpel, jó állapotban.
1932 Baktay Ervin: India I-II. kötet, Singer és Wolfner Kiadó, Bp., összesen 282db képpel és 1db térképpel, kiadói vászonkötésben, kissé kopottas állapotban
Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: gróf Festetics Rudolf-Emberevők között. Első kiadás! Nyolc évi csendes-óceáni utazás a Tolna yachton. Szerkesztette Lóczy Lajos, Bp., én. Lampel Kiadó, aranyozott vászonkötésben, 55 képpel és 1 térképpel, jó állapotban.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a tűzföldön aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp. II. kiadás térképpel! Jó állapotban
Magyar Földrajzi Társaság könyvtára Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben számos képpel. átdg. Halász Gyula, Lampel R. 1908, egy lap kivételével teljes, de kissé megviselt állapotban