6 200 Ft
16,06 EUR, 17,71 USD
1932 Baktay Ervin: India I-II. kötet, Singer és Wolfner Kiadó, Bp., összesen 282db képpel és 1db térképpel, kiadói vászonkötésben, kissé kopottas állapotban